Diskuse Diskuse

Petr  - 20:32 18.07.2007
 
No ja to taky vidim blede a to, ze se do predsevzeti 15 kilo bez vody a stanu nedostanu :-( Navic mam depku, ze uz kazdej druhej ma za sebou demo sbaleni a ja jeste nemam ani veci na hromade :-)
Zuzka  - 20:25 18.07.2007
 
Tak prvotni nastrel baleni mi vysel na 18kg,bez vody a to se mi jeste spousta veci susi na balkone:(. Je to velmi spatne.
K prodlouzeni vyletu-uz ted se bohuzel propadam do dluhu a navic ani ten cas mi nevychazi-skoda:(
Jo a sachy taky neumim.
Petr  - 20:17 18.07.2007
 
Doporucuji ke shlednuti jidelnicek dvorniho kuchare Iriador Reisebüro Leoše Játra, Bdp, Sdp.
Honza  - 20:11 18.07.2007
 
Chtělo by to zvětšit rozsah znamének v nadpisu, páč se tam nevejde celý citovaný text :-)
Honza  - 20:09 18.07.2007
 
Filip: Myšlenka na prodloužení výletu kamkoliv je pěkná, ale jak už jsem ti psal po icq, příprava na zkoušky kvapem se pak blížící mě nutí setrvat doma nad knihami :-)
Možná si někam vyjedu v září, chtěl bych do Benátek a jiných měst (např. Ravenna), podívat se čistě na památky. Když je pořád vidím jenom v knihách, tak bych rád před nimi i stanul. Ale to je otázka budoucnosti, výsledku zkoušek, práce, peněz, jídelníčku Leoše Játra a podobně :-)
Petr  - 19:08 18.07.2007
 
Tak tomu rikam uzitecna dezinfekce :-) Neprodala ti kocku, ktera z toho vylovi ryby? Nebo sitko kruhovyho tvaru, ktery do lahve nepusti kaminky? Ad pokracovani: Tak tenhle pristup se mi libi ;-) Ja si minulej rok po Korsice a Italii odskocil do Svycar a bylo mi i jedno, ze mi padla zpatecni jizdenka jeste jsem vysolil za listek Florencie - Curych nebo kam to bylo ;-) Kazdopadne ale tyhle napady napadaj vzdycky jen me, tak pak taky jedu sam... a ja nerad jezdim sam. Popravde, tenhle styl cestovani po jistym case unavi nebo zacne bejt v urcitym historickym momentu i financne narocnejsi nez v puvodnim planu, cili tomu rozumim. Co je ale hlavni, tohle obvykle vznika spontanne, dle nalady,... kdyby se to melo planovat, tak si nekupuju zpatecni listek :-) A osobne mam letosni leto jeste dost veci k udelani,... ale zase cestovani je moje ;-)Ehm, to je ale zmet nesourodejch myslenek :-) Kazdopadne se mi libi ten pristup...
Filip  - 18:17 18.07.2007
 
Tak konecne mam uz po nakupoch... Kupil som jediny pripravok na cistenie vody na kt. som natrafil, stalo to asi 11 kc a malo by to vraj (podla slov lekarnika) byt na 1000 l vody. Takze by som to asi velmi rad vyuzil dezinfekciu od niekoho druheho ak by mal nahodou viac, samozrejme mu to preplatim...

add_kontinuita: Dnes ma napadol "sialeny" napad, mozno, teda asi, budem/e po tych 14 dnoch vlastnej "varenej" stravy uplne unaveny/i, ale ak by nam nejake peniaze a hlavne sily zostali, nepretiahli by sme si to este niekam? Na to nadvazuje otazka ci mate nieco po Rumunsku(praca,skola,..). Ja mam defacto do zac.skolskeho roka cas (24.září), ale chapem ze by ste viaceri mohli mat bud este nejake skusky alebo ine plany, mozno pracu, tak preto sa informacne pytam. Rozmyslal som pokr. dalej na juh ale vzhladom na to ze uz mame kupene spiatocne listky do kutov tak mozno, nemecko,svycarsko, a mozno take nic lebo nam nemusia zostat peniaze :-).. len taky napadm no...
Petr  - 17:09 18.07.2007
 
Ja uz asi zdechnu z tech nakupu, ted musim zkompletovat jidlo. A pak se ritualne zasebevrazdim.Uz chci sedet ve vlaku.
Honza  - 15:15 18.07.2007
 
Už mi to najednou funguje :-)
Tak boty už mám opravený, naopak jsem zjistil, že se mi rozpadají sandále. Jsou nekvalitní, jak mi bylo řečeno(ostatně jako všechno ostatní, kromě nového trička) :-)
Petr  - 12:25 18.07.2007
 
Zuzko: Jidelnicek byl po domluve, jinak bych si to nedovolil :-) A jestli je to jediny co v souvislostis cestou zapomnela, tak je to maximalne v poho :-)Ad improvizace: Ja zas zjistil po ty nasi Milesovce, ze mi jsou maly boty, resp. nechapu jestli to byl oteklou nohou v tom horku, ale nesedi a to jsme s nima jeste nekdy v breznu nebo kdy byl na vikendovce. Chjoo. A to tu mentoruju, jak jsou boty zaklad - asi si pujcim o pul cisla vetsi od brachy, ale nadsenej z toho nejsem. Diskuze mne osobne funguje bez problemu... Cert vi co to ma zas za nalady.
Zuzka  - 11:10 18.07.2007
 
Ale asi ano, kdyz to tu cteme...
Zuzka  - 0:35 18.07.2007
 
Aaa, tak jsem si vyzkousela,ze vam tu funguji html tagy - no mam takove mensi nutkani sem napsat neco jako \div, aby byla legrace. Ale nebudeme drazdit hada bosou nohou...
Zuzka  - 0:33 18.07.2007
 
Tak jeste ze jsi ho Peto zverejnil, protoze jsem si original samozrejme nechala na pocitaci v Pze.Tak aspon vim,co mam jit zitra kupovat.
Mansestraky tak kalhoty nemuzu u Vietnamcu furt sehnat, budu muset improvizovat a vzit neco jineho:(
Petr  - 0:27 18.07.2007
 
Radime, Radime, mel jsi vzit tu vetsi rovnou - ty by jsi nemusel cekat pul druhyho roku na dousek vody a i pro ostatni by to bylo min komplikovany :-)Jinak pramenum bych veril v podstate 100%, problem je stojata voda, kdyz nebude jina moznost (mysleno na piti, na vareni bych se nebal ani toho).Zuzka: Tak ale prijd vcas, aby jsi se nenastvala, neni nic horsiho, nez se nechat cekat :-)
Filip  - 0:12 18.07.2007
 
Dobry napad, taka dezinfekcia vody, ale ak by mala trvat uz zminovane 4 hod. tak by to bolo nepouzitelne. Skusim sa zajtra pozriet, ake pripravky mame "u nas" v lekarni, ale osobne by som dost doveroval cistote pramenov v rumunskych horach, i ked hanba vynimkam. Kupuje to tu niekto vo "velkom"? Ze by som prispel a vyuzival jeho zasoby? Znie to dost hnusne, ja sa skusim zajtra pozriet ci nieco take sa da aj tu kupit..
Zuzka  - 23:51 17.07.2007
 
Sraz:Tak ja s vama budu drzet basu(jak se rika u nas doma) a dam si taky sraz v 7.00 (u nas na nadru:))

Voda&dezinfekce&Radim:Budem doufat,ze Te tam te paranoje zbavime. Spis aby tam nejaka ta voda byla,kdyz uz s sebou tahnes tu dezinfekci.

Hazardni hry:No muzu vzit karty a naucite me ten maryas.
Radim  - 23:12 17.07.2007
 
No ono s tou dobou expozice je to krapek divoky. Navod rika 4 hodky, ale plati to i pro studnu dle toho samyho navodu. Jine zdroje rikaji ze staci 30 minut. O aquasterilu ten samy zdroj tvrdi 60 minut. Prase aby se v tom vyznalo. Mne to prislo jako lepsi reseni, protoze vim, ze paranojou z vody trpim vesmes jen ja. Tak si to aspon i protrpim ;)

Tomas: Sakra zase pisu prispevek podruhy... :-/
Petr  - 22:57 17.07.2007
 
Nj, ja si vemu squashovou raketu, vemte mi nekdo 4 steny, jo? :-)
Honza  - 22:37 17.07.2007
 
Teď je jisté, že se nás domů vrací šest + Radimova dezinfekce :-)
Můžeme si s sebou vzít Magic The Gathering. Každý z nás má určitě nějaký balíček :-)
Petr  - 21:47 17.07.2007
 
4 hodiny? To poznas celkem duverne zizen Edgara Deamse ;-)Kadzopadne ja mam teda svou starou dezinfekci, kterou jsem tak jako tak chtel vzit, ale pro vsechny nevystaci. A jelikoz se zmenila situace, tak mi asi nezbyva nic jinyho, nez vas nechat spolehat sami na sebe :-)Filip: My jsme spolu mluvili, cili snad jen - czus :-) Jo a btw.: Jestli honza hraje sachy jendou za rok, tak ja jednou za dva - hrajes poker? Muzem sazet pismenka z polivky :-)Honza: Dyt my se prihlasime,.. kvuli tomu vinu ;-)