Diskuse Diskuse

Zuzka  - 20:04 09.08.2007
 
Tak k deniku jsem se opravdu dobrovolne prihlasila, je fakt, ze ho nemam pred sebou a mam uz jen mlhavou predstavu kolik ze to vlastne mel stran.

Rada vas zitra uvidim, takze se tesim.
Tomas  - 17:24 09.08.2007
 
Musim rici, ze jsem fakt ohromen, jak krasne vysly jednotlive fotky zapadu slunce z prvniho vecera. Nevim jak vam, al eme se to opravdu libi.
Tomas  - 17:23 09.08.2007
 
Vyborne. Blog je hezkej a povidani o vyprave jeste lepsi. Cekam na dalsi pokracovani. :)

Co se tyce hospudky, souhlasim se sedmou hodinou vecerni u kone!
Petr  - 17:14 09.08.2007
 
Super, jak jsem uz psal, clovek rad zavzpomina. Az prepisem denik, coz asi hodim na bedra Zuzce, ktera se k tomu dost neprosirave prihlasila :-), tak bych na ten tvuj sajt hodil s dovolenim odkaz.

Filip pracuje na pojmenovani jednotlivych videii a ja dneska dohraju do galerie posledni den fotek.

Ad hospa: Zitra jdu rano k notari, pak mam sraz s kamaradkou a odpoledne frcim za babickou, cili co dat tu hospu kolem sedmy? Dal bych sraz u kone a uvidime kde bude volno - prubnul bych Druhej svet.
Samozrejme, kdokoli muze, je srdecne zvan :-)
Radim  - 16:13 09.08.2007
 
Tak jsem si vytipal taky cast fotek a neco malo k tomu napsal, zatim jen z Paringu. Kdo by mel zajem, zde to je - http://www.hradecky.org/?p=15
Petr  - 0:23 09.08.2007
 
Tak videl bych to na ten patek nekdy vecer... muzem ve stejny hospe, jako jsme to planovali. Akorat jsem dneska neodchyt Honzu, nevim jak arbaiti.
A vemte mi ty veci pro Filipa, at to nekdy zacatkem pristiho tydne muzu poslat.

Btw.: Nahral jsem 11. den. Ten byl ostatne dost jednoduchej. Cili zbyva uz jen jeden posledni (uaaaaa :-)
Tomas  - 14:57 08.08.2007
 
Ja jsem rozhodne pro.
Volno mam, takze no problemo. Reknete cas a misto a ja tam prijdu.
Petr  - 14:49 08.08.2007
 
Tak dneska sice jeste pod paralenem, ale teplota je pryc a na patek jsem si uz dal par veci, cili bysme mohli naplanovat nejakou hospu. Predal bych dvd od Filipa, ktery prisly dneska rano, naplanovali bysme tu zrusenou chajdu a hlavne bysme mohli pokecat o aklimatizaci :-)
Honza  - 20:11 07.08.2007
 
Petr: Co jiného ti přát než brzké uzdravení, drž se a vykopej ty šmejdy ze sebe :-)
A k těm fotkám. Mám štěstí, že nemám ve zvyku spát s otevřenými ústy :-)
Petr  - 15:59 07.08.2007
 
Radim: Diky.. ;-)

Jinak tady byla rec spis o nejakym dilcim srazu pro zajemce. Jak jsem uz psal dole, predani cen :-) uskutecnime az nekdy po navratu Lucky, tzn. za 14 dni.
Radim  - 15:47 07.08.2007
 
Taky jsem pro odsunuti, protoze se mi to tento tyden moc nehodi.

A ty se Petre koukej poradne uzdravit ;)
Petr  - 13:19 07.08.2007
 
Ja tu sfini do patku urcite domlatim :-) To bude v poho...

Ad fotky: jo, to tam jeste neni moje na ceste z Budapesti, taky parada ;-)
Tomas  - 12:57 07.08.2007
 
Ty dve posledni fotky jsou hrozny!!!! aaaaa :)
Tomas  - 12:49 07.08.2007
 
Aj, tak to je velice nemile, to me mrzi. :(
tak hlavne at to brzo vylezis!

Samozrejme v takovemto pripade presuneme chajdu na pozdeji - ja si dojdu koupit vinko sam a budu tu popijet sam ;)))
Petr  - 11:57 07.08.2007
 
Tak nejdrive dobre zpravy - dohral jsem 9. a 10. den, uz zbyva jen Budapest.

A spatne zpravy - rano jsme se probudil s teplotou. Narval jsem se Paralenem a je to pomalu lepsi, ale radeji bych to s tou chajdou ve ctvrtek nedrazdil, takze bych to operativne presunul na pristi tyden, co vy na to?
Tomas  - 11:03 07.08.2007
 
Je pravda, ze bychom se mohli setkati i drive a pak jeste jednou. Dojmu a pojmu je z Rumunska tolik, ze to budeme diskutovati jeste hodne dlouho ;)
Petr  - 0:11 07.08.2007
 
Tak uz mame i osmy den, pamatny den chleba a syra. Omlouvam se za zhorsujici se kvlaitu komentaru, ale uz z toho zacinam magorit ;-)

Zuzka: Chapu, pracovni dny. To kdyz jsme volili, tak kvuli tomu, ze Honza zase dela o vikendu. No stejne ti mam prinest nejaky CDsa, muzem nekdy udelat predbezny zaverecny sraz ;) Zaverecny pak az se vrati Lucka - predani medaili a hmotnych cen atd. Normalne do hospy chodim minimalne, ale o Rumunsku si zajdu moc rad pokecat :-)
Zuzka  - 17:54 06.08.2007
 
Hmm tak ja bych jela rada, ale ze CT na PA se mi to nehodi. Takze si to uzijte i za me!!!
Tomas  - 17:49 06.08.2007
 
Tak vinecko je nyni predmeten diskuse. Kdyz uz tu Petr nadhodil pozvanku, tak ja pripojuji urgentni dotaz - kolik lidi pojede? (resp. hlaste se rychle)
Pac ja musim pro to vino zajit, tak at vim, kolik vas/nas je.

Hmm, Petre, vem tu mapu s sebou, at je sranda :)))
Petr  - 15:58 06.08.2007
 
Nemluvte prede mnou o mape Paringu :-)

Jinak jsme predbezne domluveny, ze ze ctvrtka na patek pojedem vycistit stany, cili chtel-li by nekdo zajet na vinko, je zvan.