Diskuse Turecko, Sýrie 2009

Petra  - 14:33 05.04.2009
 
tak jsem ráda že jsem tou mapou mohla přispět troškou do mlýna, když stáhneš celý zip soubor, tak ti tam vyjede serie jpg. mapy turecka.
Petr  - 14:26 05.04.2009
 
Jasne, chapu... I kdyz jsem presvedcenej, ze nasavat atmosferu muzes kdyz jedes nekam dal a na podstatne dyl. Kdy uz pak tu interakci proste potrebujes. 14 dni se mi na to zda malo.

Ja bych zase kdyz v tech koncinach budu rad videl co nejvic a co mozna nejrozmanitejsich kultur no ;-)
Petra  - 14:24 05.04.2009
 
já to tu začínám silně nestíhat..dělit skupinu na další skupiny atd..nechcete si jít někdy sednout za účelem prodiskutování všech alternativ, každého významu cesty do turecka?já jsem trochu zmatená. a zásadně jsem nepoužila slovo plánování, aby se o nezvrhlo do hospodní akce;)
Tomáš  - 14:22 05.04.2009
 
Jo, nerikam, ze pujdu do vesnice cilene s tim,z e tam budu lidi obtezovat. Ale jiste chapes muj pohled. Proste tak nasavat tu atmosferu. Je mozny, ze toho budeme mit opravdu dost s tech vesnicek pred a po Kackaru.

Jen jsem potreboval vyjit na svetlo se svym nazorem. ;)
Petr  - 14:20 05.04.2009
 
No vidis.

Osobone si nedovedu predstavit, ze tam prijdu do vesnice a kdyz nebudu nic potrebovat, tak si u nekoho zaklepu, ze si chci pokecat. A cekat jen tak ve vesnici s nadeji, ze se "neco stane" je podivna :-)
Tomáš  - 14:17 05.04.2009
 
Reakce na Petruv prispevek v normalni diskusi. Toz tohleto bylo zrizeno moc narychlo a ani nevim, ze to tu je ;)

Co se tyce te kultury a vubec atmosfery, rad bych pak mohl rict, ze jsem tam opravdu byl.
Jako hory jsou nadherne, rad polezu po vsem moznem a od toho civilizovaneho sveta si odpocinu. Vzdyt me znate.

Ale rad konecne tento rok uspokojim i tu druhou stranu meho ja, ktera chce zazit tu atmosferu i mezi lidma a nasat tu kulturu primo face to face.

Je mozne, ze tech vesnic budeme mit taky dost. Ale alternativa te delicky po Kackaru neni spatna.
Petr  - 14:16 05.04.2009
 
vypada dobre. Jak jsme zbezne koukal, tak jsou tam i nejaky pseudocesty.
Petra  - 14:14 05.04.2009
 
myslím, asi nic nového pod sluncem že..?
Petr  - 14:12 05.04.2009
 
Myslis tuhle?
http://mapy.mk.cvut.cz/data/Turecko-Turkey/Kackar/kackar_1.jpg
?
Petra  - 14:08 05.04.2009
 
nepovedlo se mi dát odkaz přímo na mapu, takže link na stránku ze které stáhnete mapu je tu: mapy.mk.cvut.cz
snad se bude hodit;)
Petr  - 13:55 05.04.2009
 
Tak kde je ta mapa? Hmm? :-)