Diskuse Turecko, Sýrie 2009

Petr  - 11:53 15.07.2009
 
ja jdu mrknout po filtru na fotak a zkusim zajit dp ty smenarny na turecky liry. Chci mit aspon na autobus do centra nebo na nutny vydaje - stat se muze cokoliv (zavrena smenarna na letisti,...) a nehodlam hledat nejaky vekslaka.

Peta a alu: Odvazny :-)
Gratuluju k botam ;-)
Petra  - 11:00 15.07.2009
 
tak já jsem se těšila že poslední dva dny strávim někde na kole a ono leje:(
k pohorám..úspěšně narvány do krosny:)
obětovala jsem teda stan a ten beru jako příručák.
karimatku nechávám doma, zkusím štěstí s alu

jídlo co tu ještě nepadlo: hroznovej cukr, natrefila jsem na med v tubičce za 24 korun, takže ten už je zabalenej:)a jako fajnšmekr jsem si přibalila jednu japonskou směs na ochucení kaše.
Tomáš  - 10:09 15.07.2009
 
[Zuzka, 09:39, Smenarna]:
Je to smernarna nekde v podloubi Prasne brany. Neni to banka, ale nejaka mala smenarnicka.

Karimatka: ja ji narvu stejne, jako Radim.
Radim  - 9:51 15.07.2009
 
Co se smenaren tyce, tak jsem slysel take o te v pasazi kotve, jinak mam dobrou zkusenost s http://www.eurochange.cz/. Kurz ma o 0,05 lepsi ten eurochange, coz je myslim naprosto zanedbatelne 26.2 vs 26.25.

Add Karimatky. Beru jednovrstvou, opet ji do letadla budu pridelavat na bocni stranu podel batohu. Na trek pak pujde nahoru na batoh na gumicky.
Zuzka  - 9:39 15.07.2009
 
Tome a kde jsi menil? Jen nekde v bance, nebo jsi hlededal nejake vyhodne kurzy?
Pavel  - 8:36 15.07.2009
 
tedka takova technicka,jak si berete karimatky?:) repsketive preprava v letadle atd:)
ty 2 vrstvy uz jsou sakra kolos:)) a kdyz to blbe zabalime,tak se to sprcne na pasu a papa batohu..dat to jedine z predku a polozit na zad.system,coz?:)
Tomáš  - 8:28 15.07.2009
 
[Petr, 00:40, Re:]: Presne tak, sel jsem ciste do euro-bankovek. Na ty jejich prasarny jim kaslu a vymenim az tam.

Z jidla jsem nic spesl nekoupil. Me bylo tak spatne, ze tam vubec musim lezt, ze jsem to probehl ciste dle meho seznamu.
Pavel  - 2:45 15.07.2009
 
hoj,tedka jsem dorazil z 16 hodinnoveho nakupu:) mame vsechno.

jen tak pro zajimavost:volal jsem to uz Radimovi,maji flasky na benzin v Hervisu za 100-180 dle druhu,co potrebujete(kor jsem videl stejny flasky v rock pointu za 560 a bylo uvedeno na benzin,takze vas s klidnou dusi muzu poslat na Chodov do Hervisu).kolem kilca byla 0,6 coz bych radeji koupil to,nez ty vase pet lahve ktery vam muzou rupnout:)

Viz ty jejich jetele,tak jen ta jedna smenarna no..nechavam to dle rady na letiste v turkish..nejlepsi kurz:))takze tim padem si berem 300 ecek tam;-)

A co se jidla tyce,tak prevlada panzani se zaviracim vrchem :)) plus nejaky macky do toho :)

Petr  - 0:40 15.07.2009
 
[Tomas, 00:08, Nakoupeno, vymeneno]:
Vymeneno myslis eura?

Standartni otazka - koupils neco spesl? :-)
Tomáš  - 0:08 15.07.2009
 
Tak nakoupeno a vymeneno. Ja osobne uz jsem docela grogy a budu rad, az nasedneme v patek do vlaku.

Osobne jeste nemam ani predstavu, jak to vsechno do toho batohu narvu.

Luci, zdravim!!
Zuzka  - 23:25 14.07.2009
 
Moje oblibena Campfex Group ma asi odzvoneno. Mate tipy na jine super levne smenarny?
V jedne diskuzi o konci Campfex Group uvedl typek tyto \"nahrady\":
-Czechexchange - pasáž Kotva
-Alfaprague - průchod mezi ulicemi Na Příkopě a Ovocným trhem
- malá směnárnička na Jungmanově náměstí (vedle obchodu bankrot)
-jedna v Kaprově ulici - hned u výstupu z metra směr Kaprova ulice
Petr  - 19:24 14.07.2009
 
Vecer po navratu ze steny to zkusim zkonsolidovat alespon an jednu hromadu ;-)

Ti co uz nakoupili - piste co vas jeste v obchode trklo nebo zaujalo ;-)

Me osobne sojovy rezy.
Petr  - 17:42 14.07.2009
 
[Lucka, 17:03, Re:]:
:-D Do papinaku by se toho veslo.... ;-) mohl bych jidlenicek obohatit o zeli a udelat ten segedin co uz planuju od vikendu :-)))
Lucka  - 17:03 14.07.2009
 
[Petr, 17:00, Jeeee :-) ]:
vidíš.. pyžamo zrovna se může hodit :) to bych nepodceňovala... navíc by se mohlo nacpat do toho papiňáku ;)
Petr  - 17:00 14.07.2009
 
[Lucka, 16:53, zdravim spolubojovniky z Rumunska :)]:
Odmitam, neco takoveho zasadne odmitam!!! To uz si radsi vemu jako Honza na Slovensko pyzamo ;-)
Lucka  - 16:53 14.07.2009
 
cist si vasi diskuzi je opravdu velmi poveselujici :) Papinak by mohl byt dobra vychytavka, Petre :))
Petr  - 16:22 14.07.2009
 
[Petra, 16:13, ...]:
Kriste lidi, ja si prijdu jak kdyz sebou na treky taham papinak - to planujes dat stan do krosny? Nosim snad nadmerny velikosti ze to zabere jen me tolik? :-)
Petra  - 16:13 14.07.2009
 
sháním výhledově..takže pozvolna, že do turecka to nebude.
ta igelitka by byla řešení, nechce se mi stan mít jen tak ladem v krosně.
Petr  - 15:57 14.07.2009
 
Jestli jde o to, ze mas strach ze by se ten stan mohl poskodit (naprikald kdyz nekdo sunda batoh), tak vemem jednu vetsi igelitku navic a dame tu cast do ni a omotame ji nekolikrat kolem. A nemuze se tomu stat absolutne nic (ne ze by to jinak bylo v nejakym extra nebezpeci ;-)
Petr  - 15:53 14.07.2009
 
[Petra, 15:46, ...]:
Tak pak dej vedet.

Zatim znamena ze shanis, ci co? :-) Tropiko muzes i tak tahnout v pohode bez obalu (stejne je delany na to ze na nej prsi ;-). Ono i to kilo a pul kdyz si to lidi rozdeli udela dost.
To nase Ferrino ma cca 3 kila sakumprask (kvuli rychlymu skladnai se nevypina loznice a tycky zustavaji v ockach) a nekdy to tahnout je ocistec ;-)