Diskuse Diskuse

Radim  - 21:28 17.07.2007
 
Zdravim. Ok, takze proste nekde v te hale v 7:00. Jinak trosku se zmenila situace ohledne dezinfekce vody. Domlouval jsem se s Petrem, ze bych pro celou skupinu koupil Aquasteril (380 - 420 Kc na 300 l), a pak bychom to podelili. V lekarne sem ale zjistil, ze maji jeste Sanosil DDW (70 - 80 Kc na 80 l vody), ktery je mensi baleni se srovnatelnou cenou za litr + nemusi se misit dohromady zadny prasky (kape se to ) a kazdy si tak muze koupit ci nekoupit, dle toho jak povazuje za vhodne. Ma to jednu vadu, ze se u vody z pramene ma cekat udajne 4 hodiny...U aquasterilu se to radeji neuvadi vubec. Takze jsem nakonec rozhodl pro ten Sanosil.

PS: Sachy nehraju :) Ale jinak zdravim Filipa.
Honza  - 21:03 17.07.2007
 
Ahoj, na tom nádraží se určitě hned uvidíme i při letmém pohledu po hale. U mně to jistí již zmíněný "bochník", k tomu budu mít na hlavě klobouk a v ruce hůl, s touto kombinací budu nepřehlédnutelný :-) A kromě toho bude vedle mne stát Petr, takové duo pak přehlédne jedině blbec :-)
Zdar Filipe, my se ještě neznáme. Jsem Honza. Mám tě rád a budu u tebe žít :-) Šachy občas hraju (jednou za rok).
Filip  - 19:00 17.07.2007
 
Zdravim vsetkych ne/pritomnych!

Ospravedlnujem sa za svoju absenciu v tejto diskusii, dlho som mal za to, ze mi nejako nejde a teraz som zistil ze sa k nej treba preklikat:-).
Dneska som konecne kupil posledne casti svojej vybavy, nepremokave pončo aj na bágl(velmi dolezite),nejake trekove ponozky a impregnaciu na obuv so semisovou upravou koze(ak by mal niekto podobny typ ubuvi, mozem zapozicat,za tie dlhe hodiny vo vlakoch by sa to hadam stihlo vsiaknut).

add_financny obnos: Zaujimalo by ma s akym financnym obnosom ratate? Ja som sa niekde docital ze ceny by mali byt dost "ludove",to zn. nizsie ako u nas/vas.Myslim ze 90-120 euro by malo bohate vystacit...a v Pesti podla mna stihame vymenit za LEIe.

add_relaxacia: Este jedna dolezita otazka, ak nie najdolezitejsia :-). Hra tu niekto sachy? Ze by som zobral malu magneticku supravu... otazne je, ci na to bude chut po celodnovom slapani ale myslim ze ano...

add_conclusion: Tak teda toho 20teho!!(Dufam ze vsetci v zdravi)
Petr  - 13:47 17.07.2007
 
Jak to tam ted rekonstruujou, tezko hledat nejakej bod - asi nejlepsi bude v ty prvni hale co jsou vystupy z metra a bud primo uprostred proti schodum do dalsi haly, nebo muzem zvolit nejaky konkretni cislo pokladny.. Jinak myslim, ze takovahle grupa se neprehledne - bud hledej jednoho uz ozralyho (ne homelesse), coz bude Tomas, protoze po ceste z Barandova vypije to vino nebo neco naklanejiciho se, coz bude Honza s "bochnikem" na zadech ;)
Radim  - 13:28 17.07.2007
 
Petr: souhlas, jsem pro sraz v 7:00 na hlavaku (kde presne?).
Petr  - 10:11 17.07.2007
 
Jako revanz za nefunkcni pipni mate na netu ke stazeni mapy.
Petr  - 9:46 17.07.2007
 
Tak jsem konecne hodil na net cenu jizdenek, omlouvam se za zpozdeni...
Luca  - 23:24 14.07.2007
 
me icq je 221905152, kdyby bylo nekomu ku potrebe, nebo se divil,kdo mu pise (-ja)
Zuzka  - 22:50 14.07.2007
 
Prave, ze je potrebujes.Ale ony je kazde boty maji. Mne boty tlacily,tak jsem chtela ty vlozky vyndat,nacez mi to kluci rozmluvili.
Jinak se pak musime potkat na ICQ, Luci, jo? At proberem co a jak. ICQ:199-698-509
Petr  - 22:28 14.07.2007
 
Jaroslav Hasek nam odjizdi v 7:32 z hlavaku - mame listky i mistenky, cili tak nejak rozumne predem - v sedm? No a samozrejme 20teho.Btw.: Pokud chce jeste nekdo zitra rozslapnout botky, tak zitra je moznost :-)Mam ode dneska i listky ze Slovace do Madar a z Madar do Rumunska, hodim sem podrobnejsi info, ale ted jdu najit tkanicky..
Luca  - 22:03 14.07.2007
 
asi jsem uz blazen...ale je tu nekde napsano, v kolik se odkud odjizdi? mozna to nejspis vsichni vedi a ja ne,ale ja to teda vazne nevim....
luca  - 21:16 14.07.2007
 
takze do trekacu nepotrebuju,chapu to dobre... :) kazdy den zjistuju dalsi veci,co potrebuju,tak uz se desim...
Zuzka  - 20:51 14.07.2007
 
To me napadlo uz driv,ze by se hodila editace prispevku. No a jelikoz tu neni, tak si nemuzu opravit chybejici mNe:( Ale nejsem negramota.To je tak,kdyz clovek meni napsanou vetu.
Zuzka  - 20:48 14.07.2007
 
To patrilo me.chtela jsem jet bez nich. Ale ode dneska je to neaktualni, nebot mam nove botky!!! Diky Tome za dobry tip na Alpine Pro.
Luca  - 19:03 14.07.2007
 
...vlozky do bot??
Luca  - 18:37 14.07.2007
 
..ale neumrela :) to planuju az s vama na ""dovce"" :)) jen jsem se prave vratila z tydnu prazdnin,takze jsem konecne na netu
Tomas  - 22:36 13.07.2007
 
Jojo.. pak budeme krasne vymenovat a smenovat, kdo chce a ma radeji nejakou prichut :)
Zuzka  - 21:25 13.07.2007
 
Tak ja hlasuju pro broskev:) Jinak my misto Tangu pouzivame multivitaminove tablety, stoji to min. Tak treba je taky vezmu.
Petr  - 20:51 13.07.2007
 
.. jo, ten je good, dokaze zvednout naladu :-))) Jinak j doporucju lesni ovoce nebo co to bylo - ostatne muzem zase kseftovat ;-)
Tomas  - 12:41 13.07.2007
 
Na to bych se vykaslal, s touhle rychlosti at se jdou bodnout.:(