Diskuse Diskuse

Tomas  - 12:09 13.07.2007
 
Jo, tedka me napadlo, ze neni na skodu vzit si s sebou Tang. Ono to takhle vecer po celodenni chuzi radne pomuze. :) (doporucuji broskvovej, ten je nejlepsi)
Tomas  - 12:09 13.07.2007
 
Jo, tedka me napadlo, ze neni na skodu vzit si s sebou Tang. Ono to takhle vecer po celodenni chuzi radne pomuze. :) (doporucuji broskvovej, ten je nejlepsi)
Petr  - 0:08 13.07.2007
 
Prosimte, krasko, uz jsme se parkrat (doslova) videli, cili predpokldam, ze jsi mela dost prilezitosti poznat, ze nic vazne nebrem natoz aby jsme se certili :-)) [Teda Tomas obcas jo, on je z nas ten uvedomelej, pak si z toho o to vetsi srandu delam ja :-)] Vsechny ty smajliky spec v mejch prispevcich opravdu vyjadruji usmev a ton s jakym bych to rikal pri verbalnim projevu, nejde o pubertalni zakonceni kazdy vety (pravda, je skoro v kazdy vete, ale to vyjadruje ten pristup ;-) Clovek musi bejt vaznej v praci, ve skole,.. (teda nekdy ani tam se neudrzim) tak proc brat vazne polivku na treku :-) A o vecech se ma diskutovat, ostatne bez toho bysme nemeli v Aradu ani penize na vlak, kdyby jsi na to tenkrat neupozornila a diskuse je o rozdilnejch nazorech - kdyby jsme meli vsichni na vsechno stejnej nazor, tak by to byla desna nuda.Ted premyslim proc to tu pisu... jo, me te najendou bylo nejak lito, ze jsme zavrhli jak polivky tak cokoladu a jeste pridali vlozky do bot ;-) a ten tvuj prispevek mi prisel trochu omluvnej, coz teda nechapu proc. Navic je tam jedinej smajlik a to ten spatnej :-)Ad ty boty - jestli jsi vcera rikala, ze ta vlozka co dostala padaka byla dost vysoka, tak si myslim ze standartni by to v poho sneslo a urcite se ti pujde lip, ptz ta vaha batohu udela s komfortem chuze svoje.Ad ty polivky - to je spis ze zvyku, ze se balime na tu horsi moznost, jinak ja predpokladam, ze pomerne casto bude moznost rozdelat ohen a pak nam muze bejt jedno, jak dlouho se co vari, treba polivka...
Zuzka  - 22:33 12.07.2007
 
Polevky cinske - tak to opravdu ne. Myslela jsem normalni v sacku(ach jo, zapomnela jsem, ze se vari 7 minut:() K cokolade-samozrejme, ze vim, ze tece. Ale uvnitr batohu se drzi chlad-byl to ale jen navrh, tak se hned necertete. No a ty vlozky do bot si tedy poridim.
Petr  - 21:50 12.07.2007
 
Tomas: Ctu to tady a nez se s tebou zakecam na icq jsem chtel napsat uplne to samy :-)))Cokolada - to je presny, roztece se, leda by byla nejak obalena ci co. No a prave cokoladu u nas supluje ten cukr. Ale mozna bych se ji nebranil no, uvidime.. Ad polivky: Ty jsme tak nejak spontanne zavrhli uz po prvnim vetsim vyletu. Teda ty cinsky, to se neda jist :-)Stan bez loznice neni hrozbou, prave naopak eliminuje riziko ze se nastvu a jednou ji roztham na kusy kdyz bude promocena nebo ze ji hodim ze srazu, ptz ji nebudu chtit nosit :-)To uz mi spis prijdou jako hrozba boty bez vlozky :-)
Tomas  - 21:46 12.07.2007
 
Nevim, z nasich zkusenosti vyplyva, ze cokolady se rychle roztecou a neni to zrovna nejprijemnejsi. tudiz nebranim nikomu, at si ji vezme, ale jako energetickou bombu doporucuji koupit hroznovy cukr.
Tomas  - 21:25 12.07.2007
 
Neee, stan bez loznice neni hrozbou :)
Zuzka  - 20:52 12.07.2007
 
Ale seznam je naopak super a diky za nej moc. K jidlu jeste navrhuju polevky(vcera jsem zapomnela zminit) a cokolady (doporuceni od bratranka - jako energie na cesty:))
Ach ty slogany..
Zuzka  - 20:50 12.07.2007
 
Tak ja nevim jak vam,ale me tam minimalne jedna chybi. Ktera to asi bude?
...
Co treba stan bez podlazky?!?!?
:)
Petr  - 20:17 12.07.2007
 
Ad seznam: Nj, byl sem zase jednou akcni, ale bylo to spis pro to, abych se zorientoval. Mam pocit ze letos to bude zase jinak, ptz budu chtit trochu srazit vahu baglu.
Tomas  - 20:07 12.07.2007
 
Takze to zkusime, jestli to bude fakat.

Druhy odstavec
Tomas  - 20:05 12.07.2007
 
Nooo, teroristicky by to slo. uvidame, co se da delat.
Tjen - Klárka  - 20:03 12.07.2007
 
Ještě malá technická, šlo by nějak udělat, aby když zmáčknu enter se ten text tady odřádkoval?? On se sice ten kec dole nezdá, ale původně měl 3 odstavce..
Klárka - Tjen  - 20:01 12.07.2007
 
Mno, toho nadpisu si nevšímejte, jen jsem nevěděla, jak to mam uvést a ono mi to napíše, že je vše povinné....

Ale teď k věci samotné, původně plánované: Chci vám popřát, milí cestovní šílenci, krásný pobyt v Rumunsku.. A pozor na upíry.... :)

Ehm, stupidnější příspěvek už mě nenapadl, ale když jeden nejmenovaný Hroch chtěl, abych sem něco přispěla :)
Tomas  - 18:53 12.07.2007
 
Je naprosto super. Libi se mi, ze jsi si sepsal i rozlozeni veci v baglu. Hodi se to. Aspon to nebudu muset vymyslet znova.
Petr  - 16:37 12.07.2007
 
Tak jsem na disku vyhrabal ten seznam veci... a ted se s tim nejak poperte :-)
Tomas  - 9:16 11.07.2007
 
Koukam, ze za chvili budes mit z tech turistu vyrazku,coz? Tak je zacni mlatit a bude klid ;)
Honza  - 23:55 10.07.2007
 
Zdar, funguje to nádherně :-) Na sraz dorazím včas, končím v 17:00 v katedrále, doma se stavím na otočku, tak bych to měl v pohodě stíhat. Můžou mě zastavit dvě věci: 1. Zblázním se z turistů. 2. Zabiju turisty + následky. Ale jinak proti nim nic nemám :-)
Petr  - 20:21 10.07.2007
 
Takze sraz pratel Rumunska zitra od 19:00 v hospe Druhej svet, rezervacka pro 6 lidi.
Tomas  - 20:12 10.07.2007
 
Toz jsme to oficialne rozjeli. Prosim o jakekoliv prispevky ohledne funkcnosti a nejakych dalsich napadu, co by se dalo zlepsit.