Ostatní

Název "Ostatní" již snad mluví za vše. Je to sekce, kam se umísťuje veškerý obsah, který se netýká cestování přímo. Rozumějte, tady se všechno týká cestování, vždyť jste taky na stránkách cestovní kanceláře, nicméně ne vždy je možné udržet tak pevné tempo a vyskytnou se informace, které je sem nutno též umístit. Pak to putuje sem. Je tu několik základních sekcí:

My, Iriador Reiseburo - to jest představení našeho ansámblu. Jsou zde uvedeni všichni ti, jenž s námi byli alespoň na jedné větší akci. Ti aktivnější jsou vyvedeni nahoře, ti, co tu jenom prošli, jsou dole. Namastili jsme sem i pár osobnějších informací, ale chraň bůh, jestli je budete někdo chtít zneužít. Myslím ty informace, ne ty lidi!!! Nejenom osobní informace jsou k nalezení v této sekci. Nechte se překvapit.


Cestování obecně - tato sekce vznikla v dobré víře, že když budeme o věcech hodně diskutovat, dojdeme lepších zkušeností. Chyba lávky. Nijak jinak než praktickou zkouškou v terénu jsme nikdy nic nezjistili (vidíte ty tři zápory za sebou? to je snad jasný důkaz toho, že je to pravda!) Nicméně je tu pár postřehů jak k vybavení, tak i jídelníčku, které by se mohly hodit všem našim dalším potenciálním účastníkům. Ono si to přečteme opět zase jenom my, já taky nepředpokládam jinak, ale co kdyby...

Pohádka o plánování - to jest čtvrtá nejdůležitější sekce na iriadoru vůbec. Zde se dohadují ty největší akce. Jest to taková piklírna (od slova pikle, kdyby to nekdo nepochopil).

Kronika - Takto sekce slouží jako úložiště veškerých dokumentů k historii, současnosti a budoucnosti členů uskupení. Dáváme a budeme sem dávat všechno, co vybočuje ze zajetých kolejí treků, ale má to pro nás enormní význam.

Obrazárna - Zde prezentuje Honza, ten graficky nadanější z nás všech, svá díla. Můsíte uznat, že již těch několik pár, co jich v současné době je (září 2008), vypovídá o jeho uměleckých kvalitách!

Sázky - Název opravdu postihuje celou podstatu věcí. Jak se dozvíte v popisu sekce uvnitř, je to shromaždiště krásných vzpomínek, našich rozepří a jejich vyústění.


Směle se tedy vrhněte a pročítejte.