Diskuse Norsko 2008

Petr  - 13:41 26.05.2008
 
Jak neni jasny kam jedeme? Jsem doufal, ze to je z toho jediny jasny, zadny vetsi ambice to nemelo ;-)
Btw.: A vo co jde? Na co potrebuejs vedet, kam pojedes na dovolenou? Nech se prekvapit - jako od male cestovky budes od Iriadoru rad, kdyz pojedes vubec nekam ;-))
Tomáš  - 13:11 26.05.2008
 
...je sice hezky, ze mi nadavas, ze to nectu, ale z toho uvodu TO NENI JASNY. Z TOHO NENI JASNY VUBEC NIC! ;)

Chapu, ze kdyz uz to planujes minimalne mesic, tak vis, kam jezdi kazda lokalka a jakej je plan cesty, ale z tech par kusych (!!) informaci na uvodni strane je hovno co poznat, kam jdeme, kde budeme a kdy se musime vracet a jak.

Tak se omlouvam, jestli jsem moc vlezlej a jestli chci vedet kam pojedu na dovolenou!!!!!
Petr  - 12:55 26.05.2008
 
Nepsal jsem v nadpisu Finse - Oslo? Nepsal jsem ve zprave vlakem? Nepsal jsem (odlet v sobotu)?
A ctete nekdo aspon ten uvod? :-))

Zuzi, nektery veci nevim ani ja, vi je jen ten typek uplne nahore :-)

TZN.: mam koupit letenku (pro Tomase: na zpatecni cestu, na sobotu 1ho, ze Stockholmu do Blavy)? +
mam koupit listky na vlak na pevny datum (utery) s tim, ze prechod budem muset ukoncit bezpodminecne v utery (pro Tomase: z konce plosiny od Osla - hlavniho mesta Norska)?
Zzuzzy  - 9:07 26.05.2008
 
Nekdo je tu zmaten:o)
29teho je utery. Jde o listky z Finse(konec prechodu). Cili domu se jeste neleti.

Jinak Peto, ja bych za vsechny rekla, ze ti to utery schvalujem (a vubec dekujem). Stejne nikdo z nas (fakt se stydim) nevi nic o tom, na jak dlouho ten prechod je a podobne.
Tomáš  - 8:55 26.05.2008
 
Je tim mysleno, ze uz se poleti domu 29.? Ja jen abych si ujasnil pojmy.
Petr  - 6:46 26.05.2008
 
Dobra tedy - a na kdy? Premyslel jsem o utery 29teho (v sobotu odlet ze Stockholmu).
Tomáš  - 0:41 26.05.2008
 
Tak koukam, ze se to prejmenovalo na pohadku o planovani... ja ci tedy pohadkuuuuu.

Petre: mno, to jsi mi to nastinil az se z tech podrobnosti klepu jeste tedka :))

Ale co se tyce toho setreni, ja jsem pro to nakoupit drive a za levneji. Preci jenom nejsem Bank of England.
Zuzka  - 0:01 26.05.2008
 
Jsem pro nakup predem na pevne datum. A jsem taky pro co nejdrivejsi nakup letenek zpet (asi tedy toho 1-niho). Pze se fakt bojim,ze budou brzo fuc.
Honza  - 22:36 25.05.2008
 
No, to už zní líp ;-) Ale pořád je tam cítit ten pach... :-D A ten link na úvodní stránce je skutečně velmi užitečný, to byl výborný nápad, jak se tomu slovu vyhnout úplně :-)
Petr  - 20:10 25.05.2008
 
...na uvodni strance je link primo do Norska :-) Ale jo, zapomnel jsme na to, takze ted uz je to napraveno.

Takze mame jeden nazor.
Honza  - 20:07 25.05.2008
 
Když je to levnější, tak bych neměl mít námitky :-D
..::Petr::..  - 18:02 25.05.2008
 
Lidi, davam ke zvazeni, jestli nekoupit cestu vlakem z plosiny do Osla predem z Prahy a to protoze norske drahy nabizeji slevu Minipris (urcity pocet sedadel v kazdem vlaku, kamkoli jede), kdyz se listek koupi predem a kdyz ty mista jeste jsou. Co to znamena - kdyz je koupime dopredu, zaplatiem za cestu Finse-Oslo 1200 NOKu za 6 lidi (3600 ,- Kc, tj 600 / osoba). Kdyz by jsme je kupovali normalne, je to za 2300 NOKu za 6 lidi (6900 ,- Kc, tj. 1150). Vyhody a nevyhody doufam zduraznovat nemusim - nizsi cena versus nutnost byt v urcity cas na urcitem miste.
Pavel  - 15:11 25.05.2008
 
njn,tak v lete ti to schne samo a zehlim a peru pravidelne..takze vim ;-)
Pokud by se daval rad uklizecka roku,vyhraju ja :)

A co se tyce zvirat,tak je mi to jedno...stejne to sezeru i s rohama a udelam si je na grilu:)

Petr  - 14:48 25.05.2008
 
... mozna soba, nebo losa, tezko rict (nebo oboje, jak nekde cetl Radim :-)
Jinak nastin je v uvodu a plosinu je planovane (fujky) prejit od jihovychodu na severozapad kolem fjordu a ledovce.
Tomáš  - 14:18 25.05.2008
 
Bych se rad zeptal, pac jsem v te hospe nebyl, kudy se pujde a co se uvidi?
Pac to jako prosim pekne je docela dulezite :)
Tomáš  - 14:16 25.05.2008
 
...jenze mlady muzi, kdyby jsi nekdy pral, tak by jsi vedel, ze dotycne veci musi jeste uschnout a to chce nejaky cas. Potom by se to mohlo i vyzehlit, i kdyz to neni az takovy problem, to mi vrasky nedela. Takze asi tak, vis?
Pavel  - 13:11 25.05.2008
 
Njn,za me pere automaticka pracka ...:) takze by si mel uz prejit od ty valchy k automatice ;-) pak budes mit hafo casu navic
Tomáš  - 12:50 25.05.2008
 
Jako navrh priletu/prijezdu 1. srpna je naprosto optimalni. Potreboval bych si taky vyprat, nez pojedu dal. ;)
Pavel  - 23:08 24.05.2008
 
hm,tak Tomase posadime na vlak a posleme domu,aby stihnul dalsi akci :) V tom bych nevidel problem ...
Zuzka  - 22:39 24.05.2008
 
..aspon si mam kam odkladat odkazy(asi i zbytecne),ktere semo tamo na netu najdu.

Tak prilet do Blavy v 16:10 s odjezdem z ni v 17:30 je jasne bohuzel nerealny:( Ze bysme z toho udelali prohlidku toho jejich pidihradu s nocni exkurzi po parcich se Zlatym bazantem v pravici?:D Ovsem pak uz to mozna leze do terminu Tomovy dalsi akce.