Diskuse OTOB

Jana  - 17:39 20.04.2009
 
Tomáš: mám červenou blikačku. je trochu na heslo (tlačítko nefunguje, k přepínání režimů se musí vyndavat baterka, což ale není žádný problém), ale jinak funguje parádně ;-)

Radim/Zuzka: našla jsem něco, pro co je výraz "kompas" trochu eufemismus, ale lepší než nic... berete?

na GPSku už jsem vznesla dotaz, zítra se dozvím, jestli si ji budu moct půjčit
Petr  - 16:45 20.04.2009
 
Tak mam nahradni dusi na kolo s autoventilkem (thx goes to Zuzka), aby na ni pasovala Petina pumpicka. Ty moje jsou k prdu ;)
Takze mi tu zustala duse s tim druhym typem ventilku.
Petr  - 14:49 19.04.2009
 
Osobne bych si teda nebral zadnou karabinu navic, ani na odsedavce. Na stene muze byt fajn, ale to vas musi udrzet jistic a jelikzo nesbirate expresky tak je imho na nic.
Radim  - 14:32 19.04.2009
 
Bych to s tema dvema spacakama nehrotil. Myslim, ze moc spat nebudem, ale tu chvili verim, ze kazdy z nas rad stravi pekne ve svem :)
Jana  - 14:29 19.04.2009
 
já tu jednu co mám vezmu, ale závaží to fakt neni :-)
Petr  - 14:15 19.04.2009
 
Ad spacak: Taky to na otobu nekdo navrhoval ;-) Ale asi je to neprakticky, kdyz uz budeme mit chvili odpocinku, tak to bude chtit ji vyuzit a ne lezt pres sebe jak cervi ;-)
Ad odsedavka: Jinak odsedavka muze byt fajn, kdyby jsme neco resili na ty stene, ale asi nebudem no. Takze by to bylo jen zavazi navic.
Petra  - 14:13 19.04.2009
 
oukej beru zpět, já jen koukala na rozdělení nočních her a vzdálenosti stanoviš od sebe a moc to zatím na spánek nevypadá(jako těch našich pěknejch 8 hodin), tak mě to napadlo...
Tomáš  - 14:04 19.04.2009
 
Tak to jsem holka proti. Ja tedy hodlam spat, at se to komukoliv libi nebo ne. Pac dva dny nonstop nevydrzim, jeste k tomu nejaka aktivita. To bych se akorat zabil. ;)

Dva spacaky jsou imho malo.
Petra  - 14:02 19.04.2009
 
napadlo mě ke spacákům a jejich využití...myslíte že teoreticky bychom se do dvou spacáků vešli tři?já mám spacák se zapínám naopak kvůli svému pravoleváctví, spát se bude docela málo, tak mě napadlo spojit na tu dobu dva spacáky a zkusit se tam nasoukat ve třech.o každé závaží méně se nám pojede líp, ale je to jen návrh...co vy na něj?
Petra  - 13:56 19.04.2009
 
tak jsem na to koukala, karabinu mám, co je odsedávka zatím netuším..budete to stejně brát?
Tomáš  - 12:57 19.04.2009
 
Tedka koukam, ze zrusili jako povinnou vybavu - odsedavku a karabiny.
Petr  - 1:09 19.04.2009
 
Doporucuji ke shlednuti galerii...