Diskuse Diskuse

Zuzka  - 15:37 06.08.2007
 
Prave ty komentare jsou na te galerii to nejlepsi - samostatne fotky uz stejne stazene mam. Takze mam v planu si jednotlive stranky galerie ulozit,tak jak tam lezi (s temy super komentari).

ad nostalgie taky mi nejak chybite lidi, uz se tesim na onen domluvouvany sraz v hospode nad mapou Paringu:)
Tomas  - 14:21 06.08.2007
 
Inu, to, ze nekde je napsana nejaka hovadina, neznamena vubec nic. Preci jenom nelze komentovat uplne vsechno uzasnou vtipnou hlaskou. Holt tam je nekde treba hory, udoli apod. Ale coz. Vzdyt o tom to je. :)
Tomas  - 14:17 06.08.2007
 
Toz hezke to je... jen co je pravda. :)
Petr  - 13:52 06.08.2007
 
Tomas: to rikal uz Filip, ja mu na to odpovedel, ze na tech par dobrejch, je tam zase hafo uplne blbejch ;-) Ale chci tam mit ty fotky, komentare kdyztak muzem casem zmenit. Treba az se bude prepisovat denik by to bylo idealni. Ale nejde to delat vsechno, nestiham :-)

All: Tak jsem nahral 7. den. Muzete hodit oko. Ted mazu pryc, pak snad dalsi.
Tomas  - 13:37 06.08.2007
 
Musim rici, ze se ti ty komentare dari, Petre. Semo tamo se i zasmeju :)
Petr  - 0:34 06.08.2007
 
Nj, za tu dobu si lidi na sebe zvyknou a poznaj se trochu lip, nez treba pri semo tamo setkani napr. v hospe.

Ale aby bylo veselo, roztridil jsem 7. den, ale upnu ho az zitra, resp. dneska :-) Udelat to ted, tak bych to pak fakt nechtel cist... Jdu chrnet, brou.
Honza  - 0:16 06.08.2007
 
O nostalgii mi tady nemluvte, ale na druhou stranu vidím, že se neužírám sám. Snad to nevyzní trochu divně, když řeknu, že mi chybíte lidi ;-)
Petr  - 21:49 05.08.2007
 
Radim: ROFL ;-)))

All: 6. den je na netuuuuu. 60 fotek z vetrneho 25.7. se nabizi ke shlednuti.

Tomas: Presne o tom jsem mluvil :-) Musim se z ty dovoleny uz sakra vratit.

Coz me privadi na myslenku, ze jsem chtel vsem podekovat za ucast a tak nejak vyjadrit, ze jste byli vsichni moc fajn. Ted premyslim, jestli to vyzniva tak jak to chci rict, a mam pocit, ze spis ne :-) Zkratka tyhle akce tvori lidi a dle meho nazoru byla takhle naprosto skvela a jsem rad, ze jsem jel zrovna s vami.
Radim  - 21:38 05.08.2007
 
Honza: V pohode, byl sem jen v dobrem rozmaru, neni potreba nic menit. Mne by spis zajimalo jak jsem k nim prisel. Lucko? Zuzko? :))))
Tomas  - 20:14 05.08.2007
 
Musim rici, ze pri prohlizeni fotek jak zde, tak i tech kompletnich se me zmnocnuje nostalgie. Ja chci zpatky!!!
Petr  - 16:39 05.08.2007
 
71 fotek. Konec Paringu, cekaji me Capatini a Budapest :-)
Potrebuju se protahnout, sel bych si zahrat squash ;-) ale vypada to, ze si pujdu tak max vyluxovat ;-)
Honza  - 13:17 05.08.2007
 
Zdar Radime, Petr má pravdu, že vytvářím v Corelu, takže pokud to chceš změnit, nevidím v tom žádný problém. Každou fotku jsem vybíral tak, aby vystřižená postava se dívala určitým směrem a byla vhodně obrácená, aniž bych musel postavu otáčet.
Když jsme tam dával tvou, tak těch trojčat jsem si ani nevšimnul :-))
Petr  - 3:02 05.08.2007
 
Normalni oddychovani nebo protahovani nebo co, to si myslim by vubec nikdo neresil ;-)
Jinak pokud ma Honza pracovni soubor, tak ta krajni je do niceho nezasahujici prechod od ztracena a nemel by byt problem to zmenit. Vim ze Honza dela v corelu, coz ja uz si nepamatuju jak pracuje, ale jestli dela vrstvy nebo neco podobnyho jako photoshop, tak maximalne v klidu.
Radim  - 13:53 04.08.2007
 
Hups, proc na tom seznamu ucastniku musi byt zrovna fotka, kde vypadam, jak kdybych prosel paring s trojcatama v brise :))) Honzo to od tebe nebylo fer :D
Petr  - 12:21 04.08.2007
 
Tak ctvrty den, 56 fotek. Enjoy.
Mazu ted pryc, ptz prijizdi kamaradi z Liberce. Zitra se pustim do zbytku, chtel bych to mit co nejdriv hotovy, pac od pondeli se uz budu muset zapojit do standartniho procesu vsednich dni (ble).
Petr  - 10:23 04.08.2007
 
Tak uz jsou na FTPku i fotky od Lucky, tzn. mame to komplet aneb dalsich 60 MB co mi hodla komplikovat trideni :-)
Petr  - 23:05 03.08.2007
 
Nahodou je to strasne roztomily a mne se ta fotka vazne libi.
Priznavam ze nektery popisky jsou dost krecovity, ale pri tom mnozstvi... Je to ale lepsi nez treba "Zuzce je zima", "Zuzka ve spacaku",.. Podobnejch nezazivnejch je tam dost, tenhle kdyz nic aspon rozdmycha emoce ;-))
A je to fakt mysleno dobre, ale klidne to zmenim, treba na rumunskou zizalu Julii ;)
Zuzka  - 22:36 03.08.2007
 
Dej si pozor, Olgoj Chorchoj se chysta zautocit >;( grrrrr !!!!
Petr  - 18:40 03.08.2007
 
Tak jsem probral, zkompletoval a hlavne uploadnul treti den putovani Rumunskem. Pro dnesek koncim, uz nechci jedinou fotku ani videt :-)
Je dost slozity delat vyber a to nejen pro velky mnozstvi zdroju, ale predevsim ptz jsou ty fotky fakt dobry. Jen ze tretiho dne jsem upnul 70 fotek :-/
No uvidime jak to pujde dal...
Tomas  - 16:36 03.08.2007
 
Toz mel by byt funkci i modul s videama. V nejblizsich dnech by se tu pak mely objevit vsechny videa, ktera Filip natocil.