Diskuse Diskuse

Honza  - 16:36 03.08.2007
 
Dnešním dnem dosloužily super-extra poskvrněné kalhoty z dovolené, které i po vyprání vypadaly úplně stejně jako na prašné cestě Capatinách :-)
Petr  - 14:31 03.08.2007
 
Tak jsem setridil a uploadnul prvni dva dny rumunskeho putovani (sekce Rumunsko 2007, modul galerie). Postupne pridam dalsi, ale jde to pomalu, jak je to z vice zdroju.

Tomas: Neni problem.
Tomas  - 11:17 03.08.2007
 
To je tedy uctyhodne cislo. Ale jak tak koukam, tak mi radne blbne net, takze si to z ftpka nestahnu ;((

Mohl bych te tedy poprosit,a by jsi mi to vypalil na dvd? (providera budu muset uskrtit)
Petr  - 1:11 03.08.2007
 
Bez Lucky je to bezmala 2,5 giga v 1680 fotkach.
Tomas  - 1:06 03.08.2007
 
To by me opravdu zajimalo, jake je konecne cislo. Preci jenom kazdy cvakal a cvakal, tak kolik se nakonec nashromazdilo snimecku?
Petr  - 0:48 03.08.2007
 
Nemozne se stalo skutecnosti - na ftp jsou vsechny fotky (vyjma tech od Lucky). Videl bych to tak, ze je zacnu zitra po dnech nejakym zpusobem kompletovat, tzn. nekdy v dobe kdy budu psat rigorozni praci bych to mohl mit hotovy ;)
Honza  - 0:24 03.08.2007
 
Tak děkuji za chválu, teď už zbývá jenom film prodat do kin a shromažďovat penízky ;-)
Tomas  - 0:06 03.08.2007
 
Naprosta nadhera! To se ti, Honzo, opravdu povedlo!!
Zuzka  - 23:41 02.08.2007
 
Teda Honzo... bajecne skvele super proste nepopsatelne!!!
Petr  - 22:21 02.08.2007
 
Prave jsem hodil do rumunsky sekce Honzuv plakat a musim to vrele doporucit ke shlidnuti, je to mazec jaxvine ;-))

Jinak jsem zase nahodil upload, cili za chvili mame nesetrideny fotky komplet - uz i Filip uploadnul ty dodatecny z Budapeste.
Petr  - 17:25 02.08.2007
 
Tak uz i druhy CD od Filipa je na FTPku. Ted uz jen Honza - zacal jsem, ale budu to muset za chvili prerusit, v noci to zase navazu - do zitrka je tam vse co mam u sebe. Bude zbyvat Lucka a Filip pote co vycistil v Budapesti kartu.

Btw.: velikosti slozek jsou nasledujici:
Radim 74 MB
Filip CD1 700 MB
Filip CD2 540 MB
Honza 740 MB
Kdyz bude zajem, prinesu vam to na divku az se uvidime...
Petr  - 14:56 02.08.2007
 
Tak se mi podarilo prorvat na ftp prvni CD od Filipa z Budapesti. Ted jedu druhy a pak Honzovy fotky. Pri trose dobry vule jsou tam do vecera vsechny.
Petr  - 11:50 02.08.2007
 
Nez se mi sejdou vsechny fotky, aby z nich sel udelat nejaky zajimavy kompilat, dokopal jsme se k naskenovani komiksu.

Jinak FTPko uz bezi, poslu vam na icq logovaci udaje - budou tam nesetrideny fotky, aby s nimi mohl kazdy nalozit jak uzna za vhodne.
Tomas  - 11:28 02.08.2007
 
Takze jsem se snazil udelat par zmen a pomalu resit vsechny mensi nedostatky tohoto systemku.

U diskuse vam to tedka pri chybe vyhodi zpatky formular i s textem, takze nemusite nadavat a psat znovu vsechno, kdyz jste zapomneli vyplnit vsechna pole.

Titulek prispevku je nyni prodlouzen - muzete psat dlouhe citaty.

Html tagy v prispevcich jsou omezeny na odkaz a tucne pismo. Vsechno ostatni uz je zakazano ;)

Tot zatim vse. Pribude jeste modul s videama - hlavne kvuli Filipovi, ktery poridil hromadu zaznamu, hlavne panoramata.
Tomas  - 11:04 02.08.2007
 
Jak sbaleny stany, ja nic nebalim. Ja se dneska flakam!! :)
Petr  - 11:03 02.08.2007
 
Jak si to predsatvujete takhle se tu vykecavat, kdyz jeste nejsou sbaleny stany? Jak by rekl Filip: "je jedenact hodin". ;-)
Tomas  - 10:04 02.08.2007
 
Dostal jsem se k psani tohoto prispevku az dnes, pac vcera jsem do pozdnich hodin sedel nad kavou s rodinou a vypravel.
Jsem velice rad, ze jsme to vsici prezili v poradku a ze zbydou jenom hezke vzpominky.

Sic me tedy mrzi, ze uz dovolena skoncila, ale pripomenu si ji prohlizenim fotek a praci zde na ceste :)
Honza  - 9:53 02.08.2007
 
Zdravím vás, přátelé. Mám pocit, že část mého já zůstala na dovolené a zbylé torzo, které tu teď sedí a píše, je pouhou troskou ;-)
Mimochodem, piškotový dort nebyl, jak jsem očekával :-) Včera jsem nemohl spát, takže vysedávání u compu se protáhlo do ranních čtyř hodin. Také to způsobilo převádění fotek z foťáku do compu, které zlobilo. Foťák zjevně nesnese 1 giga fotek a než aby to načetl, tak se raději vypne. Převáděl jsem to s mnoha pokusama asi dvě hodiny, ale poslední pokus se vydařil :-) Mám to.
Právě snídám breakfast drink, neboť tu nic jiného stejně není... To je hrozný, člověk přijede domů, je zklamán dortem, nenašel své pantofle (ani teď nevím kde jsou), nabíječka je taky kdesi v... To je hnus. Přijedu a hned jsem nasraný :-)
Petr  - 1:13 02.08.2007
 
I ja zdravim a zaroven se loucim - udelal jsme prvni prober filipovejch fotek a jsem dead. Zitra budu pokracovat se svou promenou v cloveka (nebo alespon neco cloveka pripominajiciho) a snad to postupne zacnu kompletovat. Je to celkem mazec ;-)
Zuzka  - 0:55 02.08.2007
 
Takze jsme snad opravdu dorazili vsichni v poradku. Tedka uz bych jen poprala dobrou noc - jdu tu Budapest dospat:)