Diskuse Diskuse

Tomas  - 22:22 11.08.2007
 
Honza: Cece, nedelali jsme v tom taxiku nic, kupodivu jsme se jenom nechali svezt na Barrandov :)

Petr: dobre. tak ja pujdu nejakou koupit a mozna i tu pistoli bych sehnal.
Petr  - 21:47 11.08.2007
 
Radim: Fotky? Fotky!! sdjfhksj hfs fsfgighf fige f shjdfowhefjmnxfcwo enf
Vzkaz jsem nechal u tebe, nema cenu ho zdvojovat :-)

Honza: Rofl :-)

Tomas: Diky, dej mi za odmenu kulku, jo? Ja si pujcim pistoli a nalezite to oslavim :-)
Honza  - 21:10 11.08.2007
 
Zdar vážení přátelé, sraz se nám hodně povedl, bylo to fajn. Akorát jsem naspal 4 hodiny a v sedm vstával ne zrovna s úsměvem na tváři, ale s výrazem podnapilého dementa. Víte jakou mi dalo práci se obléct, když se všechno pořád točilo? Ani černokněžník by se v takovém stavu svým fireballem netrefil do princezny Cisterny IV. zvané Do Šířky.
Tomáš: A o čem jste si po cestě v taxiku povídali? Nebo co jste tam spolu dělali? :-))
Zuzka: Taky se přidávám ke přání všeho nejlepšího :-)
Jinak příště bychom měli zajít na ten kulec a opít se rovnou u nich, proděravět jim tágem stůl a pak vypadnout bez zaplacení ;-)
Radim  - 20:44 11.08.2007
 
Pro ty, co tech fotek nemaji jeste pokrk (ja uz teda celkem jo), nabizim pokracovani meho shrnuti: http://www.hradecky.org/?p=58
Tomas  - 20:09 11.08.2007
 
V takem pripade ti gratuluji k uspesnemu zaveru skvele prace.
Petr  - 17:26 11.08.2007
 
Tak jsem v prubehu dneska dohral posledni fotky z Rumunska. Tzn. je to kompleeeeeet!
Tak a ztratil jsem smysl zivota ;-)
Tomas  - 10:51 11.08.2007
 
Inu, co bys cekal. Ale byl jsem za to rad, pac kdybych mel jeste pul hodiny slapat, tak to by bylo hrozny. A taky mi byla zima.

Zuzka:Vsechno nejlepsi k svatku!!!!
Petr  - 10:43 11.08.2007
 
Koukam ze to bylo (je) zajimavy jeste i po skonceni :-)

Tomas: LoL, uplne vidim jak kracis svym hrosim krokem potemnelou Prahou a najednou vedle tebe chuzi ode zdi ke zdi kraci dalsi pochybna existence :-) Tak se tak skamaradite a jedete taxikem - fakt dost dobry.

Zuzka:Tak to vsechno nej k svatku :-)
Taky ti nemuzu odpustit tu stolicku, kdy jsem to neubrzdil a nasledne pres tebe prelit :-)
Ale ta flaska poslouzila dobre, kdo by to do ni rek...

Hele, lidi, kdyz to tak zpetne analyzuju, tak se skoro nedivim, ze nam nechteli nalit :-)
Zuzka  - 10:01 11.08.2007
 
Neni mi dobre a za to vas nemam rada

Ale ne, vazne sraz byl super, nejvice se mi libil nocni footbottle (cti fotbal):)
Tomas  - 9:49 11.08.2007
 
Tak jsem dosel pesky na Andel, abych zjistil a hlavne videl, jak mi pred nosem ujizdi nocni tramvaj. Toz jsem se rozhodl, ze na ten blbej Barrandov poslapu pesky, pac pul hodiny nebudu nikde trcet.
Jak si tak pochoduju smerem Smichac, tak sel kolem me jeden typon, tez byl podnapily a prohlasil, jestli nepojedem taxikem na pul. No to bych byl blbej, abych se nesvezl,ze jo? ;)
Petr  - 3:17 11.08.2007
 
No tak to se nam ten sraz teda trochu protah ;-) Bylo to zajimavy :-) A ted mazu chrnet, jsem mrtvej...
Luca  - 16:47 10.08.2007
 
Posílám všem srdečné pozdravy a pusu z tábora s mentoskama :) Zítra jedeme domuuuuuu! Ježiš hurááááááá! Myslela jsem,že se nedočkám! ps:gratuluji Petrovi ke strýčkovství! a jdu zas psát diplomy....
Tomas  - 13:56 10.08.2007
 
Jestli je to pravda a ve svem odhadu jsem se nemylil, tak ti, Petre, budu ode dneska rikat strejdo :)
Honza  - 13:08 10.08.2007
 
Zuzka: Eragona ti stejně přinesu, neboť v dohledné době ho stejnak číst nebudu a předpokládám, že ať už teď čteš cokoliv, po sáhnutí po Eragonovi vše ostatní odložíš včetně deníku :-)

Mimochodem, jak se to "mimi" jmenuje? :-)
Tomas  - 11:50 10.08.2007
 
To melo znamenat, ze jsi jiz strejdou a sestre se narodilo male skvrne?
Tomas  - 11:49 10.08.2007
 
Hmm, jak to tak podavas, tak se mi to prestava libit ;)
Ti, jenz vymysleli takovyto druh delby prace, byli evidentne na hlavu padli. :)
Petr  - 9:31 10.08.2007
 
Zuzka: Zivot je boj :-)
Ad diky: Neni zac, ja jsem ochota sama :-) Ba ne, ja jsem sfine, to je bonus k tomu deniku :-)
Ad obecne: Buzerace by Petr, tvrda prace by Tomas. Podle me je delba prace nejvetsi prinos neoliticky revoluce vubec :-)
Zuzka  - 9:00 10.08.2007
 
Honza: Jo presne tak jsem premyslela taky - Honza by mi mohl Eragona donest do hospy, hmm jenze mi i Petr prinese denik :) a navic mam rozecteneho noveho Pottera,... Takze ho klido nech doma.
Petr: Dik,zes na me myslel s tou hudbou.
Obecne: Libi se mi,jak jste ve fotogalerii doplnili odkazy na jednotl. stranky i dolu pod fotky - fakt prakticke!
Petr  - 23:45 09.08.2007
 
Tomas: jo, je to super.. on to jeste kazdej ten fotak vzal jinak, coz vytvari zajimavy kombinace - specialne v nahledech je to videt.

Zuzka: Vsak mi tebe taky. Smahnul jsme ti zatim aspon CDso s hudbou. Kvuli nemoci jsem nebyl v posilce a nevidel jsme tak kamose, takze jeste budu dluznej gumidky.
Btw.: Denik mel dost stran. Dost na to, bay te prohlasili za pohresovanou.
Honza  - 22:51 09.08.2007
 
Hospa: Hospody se zúčastním, to je jasné, rád vás opět uvidím. Tedy v sedm u sv. Václava :-)
Zuzka&Deník: Přeji vám oběma hodně štěstí a příjemné společné chvíle ;-) Náhodou nechtěla jsi půjčit Eragona? Že bych ti knihu přinesl. Ale budeš přepisovat deník, takže ti na čtení moc času nezbude, co? Tak to nechám doma :-)))
Radim: Máš opravdu pěkné stránky a hezky vyprávíš o naší cestě :-)