Diskuse Diskuse

Tomas  - 22:49 16.08.2007
 
Poslal jsem to vcera pozde v noci. Tak uvidime :)
Petr  - 20:14 16.08.2007
 
Tak diky Zuzce se denik rozrostl o dalsi dva dny (den vetru a den jidla).

Btw. pro zajimavost: Nekdo po mne chtel fotky se zapadem slunce v Budapesti jako pozadi do compu ;-)
Honza  - 22:30 15.08.2007
 
Což takhle dohodnout se na splátkovým kalendáři? :-)))
Petr  - 15:56 15.08.2007
 
To si priste vyrikame ;-))
Tomas  - 15:43 15.08.2007
 
Ja se pripojuji k prvni zprave, co psal Petr. Timto bych rad vyzval Radima, Honzu a Lucku, aby mi prosim dodali 537,- Kc za listek na vlak.

Petr: Njn, kdyz neumis hrat squash, resp. neumis vubec chodit, tak je to pak tezky :)))
Petr  - 13:39 15.08.2007
 
Zdravicko.
Zprava 1: Prosim ty, co jeste neposlali penize za listky na vlak, aby to zkusili napravit. Vypada to, ze Withini se nam trochu rozrostli (viz prislusna sekce) a jelikoz to asi budu mit na triku, tak by se mi dost jednoduse mohlo stat, ze to se soucasnym cash flow neuplatim :-) Coz by bylo takove mrzute :-) No asi to zaurguju pres icq.
Zprava 2: Mluvili jsme s Tomasem o letosnim Silvestru a shodli jsme se, ze silvestrovsky squash byl super, ale travit to v Praze je krize, takze bysme mohli navazat na prerusenou tradici vyjezdnich zasedani (to jsou ty akce, ze kterych se obvykle priveze spousta fajn fotek o kterych nikdo nevi kdy a za jakych okolnosti vznikly a ktere jsou odsouzene k tomu zustat v archivu).
Zprava 3: Jeste jsem chtel neco, ale nevim co ;-) Takze snad jen - boli me noha :-)
Petr  - 21:49 14.08.2007
 
K tomu neni duvod - to se stava, je to vec. Padne na to cast mzdy, ale porad se mi bude lip vydelavat na tohle, s vedomim ze poslouzil svemu ucelu a clovek mel alespon duvod ho pouzit, nez treba kdyz vim, ze potrebuju novy boty (to me sere dvakrat - jeste tim, ze je musim jit koupit :-). Navic plati zasada, ze za blbost se plati :-)
Zuzka  - 20:58 14.08.2007
 
To je mi moc lito:(
Petr  - 20:28 14.08.2007
 
Zuzka: Z pametovky, coz bylo bohuzel to jediny, co si uchovalo funkcnost :-)
Zuzka  - 19:34 14.08.2007
 
Petr Hele tos uz ozivil fotak, ze mas z Milesovky fotky typu, jak se k Tobe blizi dva pocestni? To by bylo super - ted a, pokuds zrovna nemel pujceny Honzuv...
Petr  - 18:23 14.08.2007
 
Soupnul jsme na uvodku Rumunska odkaz na cestopis od Radima (bez predchoziho souhlasu, ale nebyl jsem inzultovan :-)
Petr  - 16:55 14.08.2007
 
Zuzka:No opatrne s tim, bylo by dost blby dostat padaka ve zkusebni dobe (jestli mate) zrovna kvuli deniku ;-) I kdyz to muzes maskovat za psani si poznamek (coz ale asi neobstoji, ptz predpokladam, ze na to vetsina spolutrpicich hrabe).

Tomas: Kdybych tam nahodou nebyl, tak asi spim, jo? :-)
Zuzka  - 15:10 14.08.2007
 
Tak ackoliv jsme strasila,ze dalsi dny dopisu az o vikendu(pac ted chodim do prace),tak jak to tu vidim - misto poslouchani toho planeho tlachani si sem(do prace) vezmu na prepisovani ten denik:)
Aspon by to bylo trosku vic produktivni...
Tomas  - 13:32 14.08.2007
 
Dobre, sejdeme se tam chvili pred desatou.
Doufam, ze vyhraju :)
Petr  - 13:31 14.08.2007
 
Obecne: Dohral jsme do mensich akci jeste rumunskou Milesovku, tyden pred Rumunskem. Akci, na ktery jsme zjistil, ze mi nejsou boty, coz vedlo k serii velmi neprijemnych navstev obchodu, probdelych noci pri hledani reseni a blabla. coz nakonec vyustilo v absolvovani Rumunska v cizich botach, tedy variente pred kterou jsem kazdeho varoval. Hold ironie osudu. Na druhou stranu jsme poznal Zuzku, takze jsem vedel ze jedem do Rumunska s fajn lidma. No obecne prospesna akce :-)

Tomas: Tak jsem udelal rezervacku na zitrejsi squash. S notnou davkou premahani dokonce mezi 10 a 11. Cili se sejdem tam, k? A pokud pri hre neusnu, tak dostanes na prdel... :-)

Radim: Vitej v klubu pratel trideni fotek :-) Jinak moc pekny, hodim sem pak na vsechny tri casti odkaz, jo?
Tomas  - 13:18 14.08.2007
 
Tak rss by melo jiz fungovat. Je to zatim provizorni, tak pak bych rad nejaky feedback. Dik
Radim  - 12:35 14.08.2007
 
Tak uz i ja jsem domlatil zapisky z naseho "vyletu". Posledni varka z Budapesti - http://www.hradecky.org/?p=59. Brrrrr, uz to nechci ani videt, uz se mi o tech fotkach i zda.
Tomas  - 7:45 14.08.2007
 
To mas pravdu, to mi vice vyhovuji Modrany, zvlaste v takovouto hodinu. :)

Dvouteckac nemam a ani jsem nikda nemel. toz si tam pujcime, no.
Petr  - 0:43 14.08.2007
 
Predpokladam ze ti vic vyhovujou Modrany, ze jo?
Petr  - 0:42 14.08.2007
 
Tak jsem nahral prvni dny putovani, jak byly zaznamenany do deniku. Dekovacku smerujte Zuzce, ktera se s tim prepisovala.

Tomas: Tak ja to zitra, teda resp. dneska :-/, rezervnu.
Pokud mas doma dvojteckac, tak ho urcite vem, ja ho minule ztratil :-)