Diskuse Běžky 2009

Petr  - 22:04 06.09.2008
 
Jani, vydrz jeste chvili, az budem znat konecny pocty, tak zacnem resit alternatvy ubytovani.
Coz me privadi na myslenku - jaky dame deadline pro prihlasky? Konec pristiho tydne?
Jana  - 17:59 06.09.2008
 
v jaké cenové kategorii by se mohlo nacházet ubytování?
Pavel  - 20:54 05.09.2008
 
Toz,ja jedu taky..urcite,furt lepsi nez sedet na prdeli..;-) snad se mi to nebude kryt s tim Spanelskem..to musim doresit,ale jinak to vypada fine ;-)
Petr  - 21:52 04.09.2008
 
Na misto mam taky par tipu, to pak muzem navrhovat a sorvnavat, ale ted potrebujem znat pocty zajemcu. A jelikoz ted uz pujdou zimni pobyty dost do ..... pryc, tak by jsme s tim meli hnout. Takze treba stanovit nejaky termin, do kdy jeste budem prijimat prihlasky :-))
Takze jestli mate nekoho, kdo by eventualne chtel jet, informovat fofrem ;)
Tomáš  - 21:34 04.09.2008
 
Kdyby jel i Filip, byla by to parada. Nevidel jsem jej, chuligana, ani nepamatuju. Myslim, ze na poslednich Cimrmanech.

Misto pobytu by mohly byt Krkonose, tam je hezky a tam to alespon trosku znam. Nebo bychom se mohli vypravit na Sumavu do Zelezne rudy. Tam je taky krasne.
Petr  - 20:10 04.09.2008
 
...jsem pisnul Filipovi. Stejne jsme o tech bezkach mluvili uz nekolikrat.
Zuzka  - 19:35 04.09.2008
 
Jo, ten me samozrejme hned taky napadl. Ale po te, co jste mi vysvetlili ceny tohoto vybaveni, tak je mi jasne, ze to patri do daleke budoucnosti.
Petr  - 14:24 04.09.2008
 
Tak jelikoz termin vyhovuje 4 lidem ze ctyr co se tu zatim projevili, muzeme jet dal...
Tzn.: musime zjistit zajemce. Osobne chci rict minimalne Filipovi a zacneme s vyberem lokality, resp moznostma ubytovani.
Petr  - 21:20 03.09.2008
 
A co sneznice?
No, postupem casu jak budem bohatnout, tak to treba nahradi skialpo vybava :-)
Zuzka  - 21:05 03.09.2008
 
...cili ja se pridavam. Termin je pro me OK. Jinak bude-li dost snehu, ja beru prkno (aby byla sranda. Petr uz to na nem take umi;-)) Kdyby totiz byl pobliz vlek, tak bych se fackovala, ze jedu na hory bez nej. Mit i slusne lyze, beru je taky. Cha. Bude to vtipne jezdit za par let na hory a brat třero? trojmo ? ehm ;/ proste jezdit se trema sportovnima nacinima.
Petr  - 16:37 03.09.2008
 
Jsme rad ze se krystalizuje termin. Me osobne taky vyhovuje. Asi. KDyz ne, tak se to prizpusobi :-)
Ad nazev: Nechci nikomu vnucovat aktivitu. Muzem to nazvat treba staveni snehulaku 2009 ;-) Ale ty bezky byly proste fajn provokativni, vzhledem k vyvoji minuleho roku :-)
Tomáš  - 16:19 03.09.2008
 
Libi se mi, ze jsi, Petre, dal do hlavni diskuse poznamku o tom, ze je to jenom pracovni nazev "Bezky 2009". By me zajimalo na co se to jeste v prubehu diskuse zmeni :))
Tomáš  - 16:17 03.09.2008
 
Souhlasim s prvnim tydnem v breznu. Preci jenom nevim, jak dopadnou zkousky, takze bych to moc neprovokoval.

Taky by nebylo spatne se nejak dohodnout na miste konani.
Jana  - 15:35 03.09.2008
 
by byl. pokud to nedopadne jako letos :-) navrhuju první týden v březnu, protože v tý době mám jarňáky...
Petr  - 13:14 03.09.2008
 
Jak jsme psal v Diskusi, nejdriv by bylo vhodne zjistit zajem o termin, ev. zajem vubec :-)
Do hry prichazi predevsim zkouskove a zuzcina statnice.
Takze prvni navrh je prelom unora a brezna, tzn. bud poslendi tyden v unoru nebo prvni v breznu.