Rok 2007

Tento rok se událo mnoho akcí, které se velice různily svým obsazením.

První větší a zdokumentovanou cestou byl Kralický Sněžník. Na tuto cestu nastoupili pouze Petr s Honzou. Jejich vypraveni me pak utvrdilo v tom, ze jsem tam mel byt.

Dalším počinem bylo uzavření naší ságy návštěv Podolí I. (kousek od města Písek). Toto velké shromáždění se konalo ve struktuře dnes již bývalého aktivního sdružení Iriador. Jezdili jsme tam navštěvovat našeho kamaráda Noupa, který tam vařil po celé prázdniny v kempu. Co se tam dělo (v hodně cenzurované verzi) a jak nás tam všichni měli rádi, to se dozvíte až uvnitř.

Tohoto roku jsme též jeli do Rumunska. Já, coby zdatný karatista, jsem se vydal na soustředění, abych byl v plné síle schopen zvládnout nadcházející vrcholky hor. Někdo takové štěstí neměl a proto se vydal na Milešovku, malou, ale za to zábavnější náhradou několikatisícovek.

Pak následovaly solo akce Petrova ražení. Toho se zúčastnil i Filip a Maťo. Tito pánové, pak i v doprovodu dámy, se vydali na Malou Fatru, Velkou Fatru a užívali si tam nemálo srandy. Z těchto akcí já žádné info nemám, takže je na Petrovi, aby doplnil chybějící mezeru v dokumentaci.

Dále tu máme několik zaheslovaných sekcí a to Withini v Berlíně, pak promítání Kouře a následně Nizozemí. Nebudu se tu rozepisovat, co se dělo, jelikož to má zůstat tajemstvím všem, kteří nevládnou znalostí hesla k dané sekci.

Již tradičně, podruhé, jsme se vydali zdolat Milešovku na podzim, lépe řečeno již v zimě. Plakát, který na tuto akci zval je v menší podsekci a myslím, že mluví za vše.

Konec roku byl okořeněn Silvestrem, kde se poprvé po mnoha letech objevily slečny. To rozbouralo natolik zaběhnuté koleje, že program naprosto neodpovídal minulým ročníkům. I proto je možné tyto fotky bez studu a uzardění publikovat veřejně.

Tím skončil rok plný zlomů a převratů a nových lidí. Věřme, že i ty následující budou neméně produktivní.