Diskuse Běžky 2009

Tomáš  - 0:24 26.02.2009
 
Petr: nemej. tak aspon budes mit vetsi pozitek z bezek, pac se nebudes moci rano vymlouvat na to, ze jsi do noci paril!! :)) muhaha

Peta: ehm. s tim vinom to trosku predbihas,ne? A jak spravne rekl Petr, je to podvod ;))
Tomáš  - 0:23 26.02.2009
 
Rozhodne sustaky. Ty asi nemas dobrou pamet na Norsko, dest a rejoicky,co? :)

Tak ci onak, Pavel ti radi dobre. Parkrat spadnes, snih bude tat, a pojedes vetsinu dne v mokrych kalhotach. nichts gut.
Pavel  - 0:15 26.02.2009
 
Ja bych ti doporucil sustaky:) ...v druhe variante se nekde vyflaknes a budes durch :) pres sustaky to protika delsi dobu;-)

Stejne ti pak bude vedro a pojedes to ve slipech,tak neres takove prkotiny ;-)
Jana  - 23:30 25.02.2009
 
ahá, teď jsem teprve měla možnost se na to podívat. netušila jsem, že lístky jsou vystavený jmenovitě :-) díky

Radim: podporuju rejoice :-) ale z objektivního hlediska fakt nevim...
Radim  - 21:16 25.02.2009
 
Mam takovy lame dotazek. Co myslite, ze je lepsi na bezky jako kalhoty? Sustakovy kalhoty nebo rejoicky?
Petra  - 19:19 25.02.2009
 
k lístku...tak tedy jo, v turnově mi ho podáte okýnkem a já se se zuzkou vyrovnám v buse.a díky zuzko!
k vínu... bylo potřeba degustovat, já se obětovala kvůli vááám aby chutnalo!
k plesu...budem každý den tancovat na běžkách, tak ten večer oželím:)
k sobotě...je skoro za rohem:)
Petr  - 17:51 25.02.2009
 
Rosnicka: Jinak to byva na horach.. ale teplejs asi bude. Jeste ze snehu je dost do zasoby ;-)
Petra: Neee, dyt jsme psal, ze tvuj jsme chteli zkusit rezervnout a Zuzka tam dneska byla jestli nejde koupit z Turnova - bohuzel nejde. Takze mas z PRahy s tim, ze to tam stavi a ma ho pro tebe Zuzka.
Ad vino: To je podvod! Nepredbihej!
Tomas: Stejne mam z toho blbej pocit.
Pavel  - 17:32 25.02.2009
 
Zacina nam to dobre,vemte si klistyr do plusu :)

Sněžení vystřídá obleva

Oblačno bude nejprve i v sobotu, ale v průběhu dne by měla oblačnost postupně ubývat, tomu budou odpovídat i teploty, které ráno poklesnou na jedena až minus tři stupně, ale přes den se dostanou na dva až šest.

Neděle již bude polojasná s ranními teplotami od dvou do minus dvou stupňů Celsia, přičemž se mohou objevit i mlhy. Denní teploty vyšplhají na čtyři až osm stupňů Celsia, na Moravě může být až 12 stupňů.

Také začátek příštího týdne nabídne polojasnou oblohu a teploty mezi pěti a deseti stupni. Meteorologové však budou předpověď dále upřesňovat.
Petra  - 17:16 25.02.2009
 
jinak:) dneska jsem zavítala do jedné zapadlé vinotéky a nakoupila vínka:)měla jsem to i s ochutnávkou takže na chuť jsem si už odpoledne dala:)
Petra  - 17:13 25.02.2009
 
takže jak vidím, na mailu nic nemám..jízdenku si teda kupuju v turnově?
Tomáš  - 13:49 25.02.2009
 
Jano: Ano, mas spravny pocit. Pac kdyz tam prijdes s Pavlovou jizdenkou, asi te tam nepusti. ;)

Petr: Prave to rozdeleni je ten problem, nikoliv ty gate. Budeme trhat partu uz prvni vecer?? Nikoliv.
Jana  - 13:45 25.02.2009
 
já jsem zatím neměla možnost se na ty jízdenky podívat, ale chápu to tak správně, že si každej máme vytisknout jednu jízdenku - pokud možno každý jinou?
Petr  - 12:38 25.02.2009
 
Tak jsem Vam vsem preposlal na mail jizdenky na bus z Cernaku do Misecek. To by melo byt vyresene. Co dal?

Btw.: Z toho balu mam blbej pocit, ze to je kvuli tomu, ze ja nemam gate :-/ To jsme se fakt meli rozdelit ...
Radim  - 10:19 25.02.2009
 
Ok, beru to jako vyresene, predam dal.
Pavel  - 4:07 25.02.2009
 
tak a je to rozcisnute,super:)
Tomáš  - 0:45 25.02.2009
 
Vzdyt ja ti to nevycitam. jenom rikam, ze to proste chce rici rovnou a narovinu. Paklize se proste nechce, tak se nechce, nemusime se za to stydet, listky nejsou zamluvene. Tudiz Honzikovi oznamime, ze nejdeme.
Zuzka  - 0:40 25.02.2009
 
Jak jsem psala, plesy mam taky rada. Ale tohle je fakt divoke. Bagl, lyze a plesove lodicky..
Tomáš  - 0:27 25.02.2009
 
ale abychom tam nakonec sli dva/tri ze sedmi. To je, myslim, dosti zbytecne.
Tomáš  - 0:26 25.02.2009
 
Lidi, jsme preci jiz tak velky, abychom dokazali rovnou rici Ne,ne?

Jak to totiz pozoruju, tak se tu diskuse smeruje pouze do jedineho bodu a to, ze se vice jak polovine lidi nechce. Nejake deleni a zustavani a naopak chozeni dalsi pulky, to je proste volovina.(promin Zuzi, ale je to tak) Pac se hned najdou lidi, kteri zustanou s tim a tim na chate a tak dale.

Tak se to jednoduse rozcisne - na ten bal se nepujde a hotovo, ok? Pac jinak z te diskuse nevybruslime nikdy. Se tu budeme hadat az do soboty.
Pavel  - 19:17 24.02.2009
 
Zuzka: ja vas klidne budu hlidat ;-) Rad se toho nezucastnim,nehodlam si brat jeste x veci navic;-)

Sic by to mohla byt dobra nalejvarna,ale proste nehodlam tahnout kate od saka :)