Diskuse Běžky 2009

Zuzka  - 19:03 24.02.2009
 
Dalsi varianta je, ze se holt rozdelime. Na lidicky, co maji obleceni a chteji na ples a na ty co ho nemaji a nechteji tam jit v riflich. Je to hodne blby napad?
Ja mam treba plesy fakt rada, ale klidne tento vypustim a zustanu s Petou na chajde.
Jana  - 18:49 24.02.2009
 
já jsem si myslela hned, že toho druhej den moc nenaběžkujem :D

no vida, teď to vypadá, že s oblečením nebudem ani tak mít problém my jako kluci...

Zuzi: jj, super, ta nabíječka je stejná. hlavně mi jde o to, aby neměla ten (novej) tenkej konektor. ale ta od tý 3310 je ok
Pavel  - 16:57 24.02.2009
 
Jo to kombo me taky dostalo..dziny ne a pohory jo:) Zajimave,to bych si mohl vzit rovnou dziny:)
Furt lepsi nez kalhoty od saka a pohory

Me staci,abych si obstaral zradlo,lyze,+ aby se to vsechno veslo do baglu atd..Nehodlam jeste resit nejakej bal a hadry:P
Petr  - 16:55 24.02.2009
 
Diky za konkretni info :-))

Hele kombinace na jendu stranu ne jeany a k tomu jo pohory, je trochu divna, ne? Ty kalhoty bych musel zaridit jedine tak, ze si od nekoho neco pujcim :-o Kalhoty od obleku se mi fakt nechce brat do krosny, to je trochu barbarstvi.

Ad pozdejsi konec - tak by jsme hold druhej den nejeli hned rano, ne?
Pavel  - 16:50 24.02.2009
 
hm,tak to bych musel vzit katata od saka a to k pohoram je uzasne:)
Mam jen dziny a kapsace,nic mezitim :)

Osobne z toho nadsen nejsem :)
Radim  - 16:47 24.02.2009
 
Takze tady jsou aktualni informace k balu:
- Co se obleceni tycen, idealne jakakoli kosile + nejeany + klidne pohory.
- Co se odvozu tyce, pujde to autem az na horni misecky (pro 7 lidi), ale pujde to asi az pozdeji, po pulnoci.

Takze z meho pohledu to stoji na tomto:
- Mame takove obleceni?
- Vadi ten pozdejsi prijezd na ubytovnu hned prvni den pobytu kdyz chceme rano vyrazit na bezky?
Pavel  - 15:57 24.02.2009
 
Panstvo nic proti..
Koukam,ze tady zacinaji kypet trosku obavy z toho balu..bud se na to VYS*RME,ci si vezmem jen jeany a normalni kosili..

Nehodlam si uz do tak predimenzovaneho baglu brat jeste kalhoty,polobotky apod blbosti :)
To mi za ty 2 hodiny balu nestoji tedy!!:)

V Praze kulturne pomalu nezijete dobytci(mysleno pani):) a tedka na horach to chcete dohanet?!:) Chapu,budou tam zeny,tak se to chce blysknout,ze?.)

A kdyz si to tak v hlave probiram,tak zpusobujeme i my problemy osobe X,co nas ma odvezt.Nebude moci ani pit..
Nehodlam nejakymu chudakovi nicit vecer kvuli tomu,ze banda Prazaku prijede na bal :)
Celkove z toho vyplyvaj jen sama negativa-jak pro nas,tak pro okoli !.)

Navrh dva:zajdem do jinci hospody ve meste,tedy pokud tam je..Osoby xy za nami muzou dojit z balu a my mistnim nenarusime svym zjevem zabavu!:)
Petr  - 15:55 24.02.2009
 
Tomas: Tak zkus vyrazit prosim. Protoze ja mam doma tri druhy kalhot - trekovy, jeany a pak kalhoty od obleku. Ty posledni si teda brat nehodlam (naopak jsme rad ze je po dvou mesicich neuvidim :-) a ty prvni dvoje se ocividne nehodi, ale neda se svitit.
Jako kosile neni problem, ale vsechno ostatni mam jen v "normalnim", tj dennim provedeni.
Pak by se fakt mohlo stat, ze nas vyrazi. To uz bych kdyztak zustal nahore chrnet a pockal na Vas a treba bych to byl pristi den ja, kdo by si moh zabuzerovat a rypat do tebe "vstavej!" ;)
Tomáš  - 15:49 24.02.2009
 
No, to je otazka. Pravdou je, ze jsem z Honzika zatim nicehoz poradne nevyrazil. Ale veskrze souhlasim s tvou sumarizaci, ze je to neco trosku formalnejsiho.

stran odevu - tak tady vubec nevim. Rozhodne to vidim na kosili a nejake lepsi kalhoty (ne jeansy, ale aspon nejake mansestraky nebo neco takoveho, co by nemuselo vypadat tak hrozne). Co se tyce obuvy - fakt netusim ;((
Zuzka  - 15:39 24.02.2009
 
Uz jsem to nekam psala, ale nemuzu svuj prispevek najit. Jani, ve skutecnosti je to nabijecka na 3310. Snad je to OK.
Petr  - 15:36 24.02.2009
 
Hele, me to nejak bylo dost u.....kradeny, ale ted i vzhledem k tomu ze budu muset vstavat na ten bus a tak. Potrebuju par zpresnujicich informaci :-) :
1) Je to formalni akce typu ples/bal nebo spis vesnicka zabava?
Podle toho, ze tam chceme jit pozdeji az budou vsichni pod parou si rikam ze spis neco formalnejsiho.
S cimz souvisis
2) V cem tam teda kdo jdete?
a nakonec
3) Na jak dlouho to vidite? Nic proti parbe, ale jestli budu rano vstavat na bus na devatou a pak pujdem sem az pozdeji tak vsem vcetne Tomase zarucuju, ze dalsi den nevstanu a to kdyby se delo co by se delo :-)
Jana  - 15:03 24.02.2009
 
no, ta na 3210ku je ta správná. takže pokud bys ji mohla vzít, byla bych ti velmi vděčná...
Petr  - 13:01 24.02.2009
 
zatim tam - v 9:15 6 lidi a z Turnova +1, ok?

Edit Petr
Tomáš  - 12:59 24.02.2009
 
Jako ja si jenom rad jeste v patek trosku zajedu. Tudiz proti tomu vubec nejsem.

A co se tyce mistenky, tak to bohuzel asi bude chtit,no ;(
Zuzka  - 11:04 24.02.2009
 
Jana Co myslis tim starsi typ? Mela bych mit nabijecku na 3210tku a na 6230tku.
Tomas No jedou kolem 4te odpol. (sice s prestupem), ale je fakt, ze to asi taky bude chtit nejakou mistenku.
Tomáš  - 9:42 24.02.2009
 
Co se tyce odjezdu v odpolednich hodinach - jde o to, aby nam pak vubec neco jelo. :)

A s tim, jak se bude stejne vetsina tlupy probouzet k obedu, tak to bude akorat tak na vstani a jeti :)
Jana  - 7:55 24.02.2009
 
Zuzi: takže se půjde ;-)

a ještě mám jeden dotaz, nemá někdo z vás nabáíječku na Nokii (ten starší typ)? ta moje má totiž konektor pro anglický zásuvky, takže bych musela táhnout ještě adaptér...
Zuzka  - 0:34 24.02.2009
 
Co se tyka ubytovani - povleceni tam je. A v patek pri odjezdu si tam muzem nechat po vyklizeni pokoju schovane veci. Ja jsem totiz pro odjezd az v odpolednich hodinach.
Zuzka  - 0:33 24.02.2009
 
Tak mne by nevadilo tam jit, ale slusne ohozena. Nejde o to, v cem me uvidi cizi lidi. Jde mi o to, ze jim nehodlam kazit jejich ples tim, ze tam prijdu v mych zimnich bagancatech a riflich. Na to se fakt necitim. Ale pokud se tam pujde, prihodim si nejspis tedy nejake hadry do baglu(jak psala Jana nejake slusnejsi kalhoty a boty no..)
Radim  - 23:13 23.02.2009
 
Petr: Jsem pro 9.15
Pro vsechny: Odvoz Honza prislibil po skonceni akce i pro 7 lidi. Takze asi tak :)