Rok 2008

Tohoto roku se též událo několikero zajímavých akcí. Ono, abychom byli přesní, ještě rok neskončil, a proto se jakékoliv akce následující od začátku listopadu, budou teprve doplňovat. Začněme ale pěkně po pořádku.

Nejprve tu máme zimní přechod Malé Fatry, které se zúčastnil Petr, Filip a Zuzka, coby zástupci Iriadoru. Tudíž širší popis případně v samotné sekci.Další významnou akcí, když přišlo jaro, byl zájezd do Západních Tater, kterého se zúčastnila valná většina cestovní kanceláře. Navštívili jsme kraje doposud nepoznané a rozhodně bychom se tam ještě někdy vrátili.
Aby toho na to jaro nebylo málo, rozhodli jsme se k velké Zuzčině radosti, že vyzkoušíme, jak se sjíždí voda, a proto naše první cesta byla po Sázavě.

Ještě před samotným Norskem jsme si švihli dvoudenní akci - sjezd Vltavy. Z té sice nejsou žádné fotky, ale zato popis je všeříkající.

Pak následovala Petrova solitérská akce - výlet na Velkou Fatru. Tuším, že to bylo s Maťem.

Aby si Petr oddechl od učení, rozhodli se se Zuzkou, že pojedou na Tour de Mont Blanc a dají si pořádně do těla. Byli tam dva týdny, tak doufám, že se dočkáme nějakého dobrého popisu.

Společnou akcí, kterou jsme vykonali v rámci podpory svého zdraví, byl výlet do Bílých Karpat, kousek od Luhačovic.

Jako poslední velkou akcí bylo vyrovnání sázky mezi Petrem, Zuzkou, Pavlem a Honzou. Ti, aby si to pořádně vychutnali, odjeli do Říma, kde se kochali krásami
architektury.

Taková třešinka na dortu pak byl samotný Silvestr, který jsme trávili v Liberci. Někteří si spestřili den sjezdováním na Ještědu, jiní se již vrhli na pěnivý mok. A tím
skončil další velice vydařený rok.

Tomáš